
Goldwell StyleSign Shaping & Finishing Spray 200ml
- +5 artikelen voorradig
- Voor 22:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden
- For professionals only!




Goldwell StyleSign Twist Around Spray 200ml
De Goldwell StyleSign Twist Around Spray is een 2 in 1 spray voor mensen met steil haar die graag krullen willen creëren. De spray helpt niet alleen krullen maken maar biedt ook een hitteprotectie. Zo beschermt deze stylingsspray tegen hitte van stylingtools zoals een stijltang, een föhn of krulborstel. Hierdoor zullen je krullen minder beschadigd raken en juist veerkrachtig en gezond blijven.
De spray helpt ook krullen creëren. Wanneer je het product in droog haar sprayt, en je kneedt je haar vervolgens, is het zelf mogelijk om in steil haar krullen of golven te creëren! Ook is de spray ideaal te gebruiken als finishing.
Creëer prachtige stralende krullen met deze spray! Benieuwd naar de andere producten van de Curly Twist lijn? Klik dan hier.
Kenmerken
- 2 in 1 spray
- Hitteprotectie
- Creëert krullen (ook in steil haar)
- Te gebruiken als finish om je haar langer in model te houden
- Inhoud verpakking 200ml